Atribuită Cumpărare directă

Servicii funerare constand in transportul cadavrelor umane la morga Spitalului Judetean de Urgenta Zalau, pentru Zona 6: localitatile Banisor, Sig, Valcau de Jos, Plopis, Halmasd, Cizer, conform anunt publicitar nr AADV1124303 din data de 20.12.2019.

Număr anunț
DA26658718
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
PALCE A OVIDIU FLORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 19934626)
Cod CPV
98371000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
666 RON
Valoare atribuită
666 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

666 RON

din 666 RON estimat