Atribuită Cumpărare directă

CUIE STRIATE BETON CAP INECAT 3.5X70 - 4 CUTII - 38.24 RON/CUTIE SURUB AUTOFILETANT GIPS CARTON 3.5X55 - 2 CUTII - 19.82 RON/CUTIE SURUB AUTOFILETANT GIPS CARTON 3.5X35 - 2 CUTII - 28.62 RON/CUTIE TOTAL: 249.84 RON

Număr anunț
DA26662965
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44531510-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
249,84 RON
Valoare atribuită
249,84 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

249,84 RON

din 249,84 RON estimat