Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI WINTER - 36 BUC - 8.54 RON/BUC DISC ABRAZIV 125X1.6 - 100 BUC - 4.32 RON/BUC LAVETE BBC - 100 BUC - 0.68 RON/BUC MANUSI CAUCIUC NATURAL - 60 BUC - 5.45 RON/BUC PANZA PENDULAR - 10 BUC - 4.45 RON/BUC PENSULA CU MANER PLASTIC 38 MM - 48 BUC - 1.99 RON/BUC RULOU TRAFALET VERDE ACRIL - 40 BUC - 10.30 RON/BUC SAC RAFIE - 200 BUC - 1.10 RON/BUC TOTAL: 1839.82 RON
- Număr anunț
- DA26671471
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
- Cod CPV
- 44420000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.839,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.839,82 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.