Atribuită Cumpărare directă

Masa tip dulap cu pubela, 500mm Masa de lucru tip dulap cu rebord, usi batante si pubela, 1200mm Carucior servire cu 3 polite, 850x530x800mm Chiuveta cu o cuva pe partea dreapta si spatiu pentru masina de spalat, 1200x700x900mm

Număr anunț
DA26685090
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
Furnizor / câștigător
NEW HORECA S.R.L. (CUI 42132627)
Cod CPV
39141000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.723,41 RON
Valoare atribuită
10.723,41 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.723,41 RON

din 10.723,41 RON estimat