Atribuită Cumpărare directă

Executie liucrari reparatie mal stang Valea Aiudului, sat Livezile nr. 279B in amonte de pod prin realizarea unui zid de sprijin : ZID DE SPRIJIN DIN BETON CU STRAT DE FUNDARE DIN BETON MONOLIT CU PIATRA SI CUNSTRUCTIA IN PLAN TRAPEZOIDAL A ZIDULUI DE SPRIJIN PE INALTIMEA DE 1,5 METRI SI PLACAREA TALUZULUI CU DALE DE BETON SAU BETONARE PANA LA INALTIMEA DE 4 METRI DIN BETON MARCA C20/25 CANTITATEA APROXIMATIVA DE 7,5MC/METRU LINEAR ZID DE SPRIJIN PRETUL ESTE PENTRU METRU LINEAR DE ZID CONSTRUIT SI CUPRINDE TOATE LUCRARILE NECESARE SAPATURA TRANSPOTR COFRARE TURNAREA SI PUNEREA IN OPERA A BETONULUI

Număr anunț
DA26666891
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA COMUNEI LIVEZILE) (CUI 4562117)
Furnizor / câștigător
BTC ÎNCHIRIERI UTILAJE SRL (CUI 27987419)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.000 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 42.000 RON estimat