Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE IMPRIMATE conform ofertei de preț trimisă și înregistrată la sediul POLITIEI LOCALE A MUN BACAU cu nr.13380/22.10.2020, format din: 1) REGISTRU PERMISE LIBERĂ TRECERE pt Serv Rutieră = 2 BUC *30.00 Registru cu 100 file(imprimare față-verso), format pagină A4 Landscape, CONFORM model atasat= 2) REGISTRU DE CASA = 7 BUCATI * 15.00 Registru cu 100 file (50 în dublu exemplar) cu hârtie autocopiantă, perforat (pentru rupere) în partea din stânga a carnetului(la cotor). Exemplarul 1 va fi tipărit cu cerneală de culoare neagră, iar exemplarul 2 cu cerneală de culoare roșie sau se poate tipari cu cerneală de culoare neagră pe hârtie autocopiantă albă(exemplar 1) și hârtie autocopiantă, roșie(exemplar 2) Copertă normal de carton, rezistentă. Seria de pornire 0001051.Antetul sa fie tiparit conform modelului atașat 3) MONETAR = 5 BUCATI * 7.00 Carnet cu 100 file (50 în dublu exemplar) cu hârtie autocopiantă, perforat (pentru rupere) în partea superioara a carnetului(sus la cotor). Exemplarul 1 va fi tipărit cu cerneală de culoare neagră, iar exemplarul 2 (pentru contravenient) cu cerneală de culoare roșie sau sau se poate tipari cu cerneală de culoare neagră pe hârtie autocopiantă albă(exemplar 1) și hârtie autocopiantă,
- Număr anunț
- DA26677965
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200 RON
- Valoare atribuită
- 200 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.