Atribuită Cumpărare directă

0117-PACHET AUTO DIVERSE 6702 0026 Degripant S.Rapid - 50 buc. X 10 lei 6112 0912 Curatitor frane - 50 buc. X 7 lei 3802J 1119 Bec halogen H7 - 80 buc. X 7.5 lei 1011 4 50 Surub DIN 933 Zn 4 - 50 buc. X 0,3774 lei 1011 6 100 Surub DIN 933 Zn 6 - 50 buc. X 0,7378 lei 1011 8 100 Surub DIN 933 Zn 8 - 50 buc. X 1,2583 lei 1011 10 100 Surub DIN 933 Zn 10 - 50 buc. X 1,9475 lei 2001 4 - Piulita DIN 934 Zn 4 - 50 buc. X 0,0398 lei 2001 6 Piulita DIN 934 Zn 6 - 50 buc. X 0,0482 lei 2001 8 Piulita DIN 934 Zn 8 - 50 buc. X 0,1551 lei 2001 10 Piulita DIN 934 Zn 10 - 50 buc. X 0,2435 lei 2301 4 Saiba DIN 125A Zn 4 - 50 buc. X 0,0173 lei 2301 6 Saiba DIN 125A Zn 6 - 50 buc. X 0,038 lei 2301 8 Saiba DIN 125A Zn 8 - 50 buc. X 0,0731 lei 2301 10 Saiba DIN 125A Zn 10 - 50 buc. X 0,1373 lei 2710 4 18 NIT POP Al/OT 4x18 - 500 buc. X 0,153 lei 5501 42 BURGHIU SPIRAL HSS 42 - 5 buc. X 4,15 lei 5501 60 BURGHIU SPIRAL HSS 60 - 5 buc. X 6,9 lei 5501 80 BURGHIU SPIRAL HSS 80 - 5 buc. X 9,5555 lei

Număr anunț
DA26665931
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.883,19 RON
Valoare atribuită
1.883,19 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.883,19 RON

din 1.883,19 RON estimat