Atribuită Cumpărare directă

ACTIV VAB SARE TAB. 20KG OALA CU CAPAC 21CM/6L OALA CU CAPAC 28CM/14L IBRIC CILINDRIC 14CM/1,8L

Număr anunț
DA26666318
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Prahova (CUI 2844634)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,76 RON
Valoare atribuită
277,76 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,76 RON

din 277,76 RON estimat