Atribuită
Cumpărare directă
Monitor: 23.6 inch, conectivitate usb 3.0, boxe integrate, rezolutie 1920x1200 si unitate pc: processor AMD, 4 nuclee, DDR4, 8GB, memorie 64GB, tip stocare SSD si capaciate SSD 500GB, pentru INSP - cu sediul in str. Dr. Leonte, nr 1 - 3, sector 5, persoana de contact Valeanu Maria tel 0742031518
- Număr anunț
- DA26667895
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.478,99 RON
- Valoare atribuită
- 2.478,99 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.