Atribuită
Cumpărare directă
PAPUCI CUPRU PTR _150MMP / FI 12 _ST12/17 Buc 20 10,11 202,2 38,418 KLA PAPUCI_CU-AL 50mm M12 306R/12 Buc 6 10,11 60,66 11,5254 KLA PAPUCI_CU-AL 70MM M12 307R/12 Buc 6 10,91 65,46 12,4374 KLA PAPUCI_CU-AL 185mm M12 311R/12 Buc 3 18,93 56,79 10,7901 Date facturare: SOCIETATEA NATIONALA DE RADIOCOMUNICATII S.A BUCURESTI, cu sediul in Soseaua Oltenitei, nr 103, sector 4, Bucuresti, CUI RO10881986, J40/7677/1998 prin SUCURSALA DIRECTIA RADIOCOMUNICATII IASI- STR GEORGE ENESCU NR 7, IASI
- Număr anunț
- DA26680646
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 44533000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 385,11 RON
- Valoare atribuită
- 385,11 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.