Atribuită
Cumpărare directă
R4-Citrat trisodic dihidratat (TRI-SODIU CITRATE DIHYDRATE) Clasificare: produs nepericulos Proprietati fizice si chimice: Forma: pulbere Culoare: alb Miros: fara miros Densitate: 1,76 g/cm³, Punct de topire: 150˚C Stabilitate: a se evita incalzirea puternica Conditii de evitat: contactul cu agent tare de oxidare Puritate: 99,0-101,0 % Valoare pH (sol. 5 %; apa; 25 °C): 7,5-9,0 Apa: 11,0-13,0 % Materii insolubile: ≤ 0,005 % Flacon: 500g
- Număr anunț
- DA26672098
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
- Furnizor / câștigător
- MS CUSTOMIZED SYSTEMS S.R.L. (CUI 33206164)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 391,28 RON
- Valoare atribuită
- 391,28 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.