Atribuită Cumpărare directă

WD4003FFBX HDD Desktop WD Red Pro (3.5'', 4TB, 256MB, 7200 RPM, SATA 6 Gb/s) + HDD tray caddy sertar server Dell PowerEdge Gen11 Gen12 Gen13 3.5" SAS/SATA

Număr anunț
DA26680790
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dunarea" al judetului Braila (CUI 4205530)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.692 RON
Valoare atribuită
7.692 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.692 RON

din 7.692 RON estimat