Atribuită
Cumpărare directă
Materiale electrice: ACYABY 3X16 -- 350 m x 4.7 ELV 53505 TABLOU PT 12L IP40 -- 2 buc x 23 WEI 1020580000 CLEMA WDU 35 BL -- 9 buc x 13.89 SIGURANTA 2P 32A PL6-C32/2 -- 1 buc x 25.11 DAB 02-553/DIG CONTOR DIGITAL 1X45A -- 1 buc x 68.6 SIGURANTA 2P 32A PL6-C32/2 -- 2 buc x 25.11 SIGURANTA 2P 16A PL6-C16/2 -- 1 buc x 21.74 SIGURANTA 2P 20A PL6-C20/2 -- 1 buc x 24.03 SIGURANTA 2P 32A PL6-C32/2 -- 2 buc x 25.11 FOLIE AVERT. ELECTRIC KG -- 11 kg x 7 GW27044 DOZA APARAT 4M PT IP55 -- 1 buc x 27.94 GW20265 PRIZA 2P+T 16A -- 2 buc x 9.71 GW27041 DOZA APARAT 1M PT IP55 -- 1 buc x 11.35 GW20571 INTRERUPATOR UNIPOLAR -- 1 buc x 5.25 CYYF 3X1.5 -- 7 m x 2.09 DAB 02-435 SINA METALICA GALV. 1M OMEGA -- 1 buc x 4.75 MYYM 3X4 -- 5 m x 5.09
- Număr anunț
- DA26688653
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Bistrita (CUI 3094573)
- Furnizor / câștigător
- TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.241,72 RON
- Valoare atribuită
- 2.241,72 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.