Atribuită
Cumpărare directă
Panou electric radiant cu infrarosu, pentru montarea pe perete in: apartamente, case, birouri, scoli, magazine, cladiri industriale si agricole, etc. Putere 750 W Tensiune alimentare 230 V Volum aer incalzit* 20 mc Dimensiuni 930 x 500 x 37 mm Grad protectie IP60 Culoare alb (alta culoare la cerere) Cablu de alimentare nu Material carcasa tabla inoxidabila Grad de protecție IP 60 Panou frontal realizat din tabla decapata vopsita in camp electrostatic Dotat cu rama metalica Elemente de fixare gata montate Include thermostat mecanic Garantie 48 luni
- Număr anunț
- DA26689714
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
- Furnizor / câștigător
- MAGNET CENTER S.R.L. (CUI 24813531)
- Cod CPV
- 44621100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.193,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.193,28 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.