Atribuită Cumpărare directă

Servicii reparatie Autoclav AES-75 COMANDA PE SEAP ESTE FERMA,TERMEN DE EXECUTIE 7 ZILE LUCRATOARE,PE FACTURA CONTUL DE TREZORERIE

Număr anunț
DA26679073
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
50421000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.688 RON
Valoare atribuită
2.688 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.688 RON

din 2.688 RON estimat