Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza urmataorele produse de curatenie conform referatului de necesitate nr. 6313/23.10.2020: 7055510 PROS.V VERZI 250B 4/TIPLA 1STRAT PREMIUM 18,90 6 BUC 7010646 SANO MAXIMA DETERG.GEL M. FRESH (60SP)3L 36,25 1 BUC 7011561 SANO FLOOR PLUS-DETERG.PARD. 2L 2387 22,20 1 BUC 7034476 SANO FLOOR FRESH HOME 2L 19,35 1 BUC 7051477 IGIENOL DEZINFECTANT MARIN 750ML 14,72 1 BUC 7028913 IGIENOL DEZINFECTANT MAR 750ML 14,72 1 BUC 7043097 GLADE MICROSPRAY REZ.LAVANDA 3X10ML 20,80 1 PAC 7030486 GLADE MICRO REZ LILY 2+1 GR 3X10ML 20,80 1 PAC 7029541 COADA DE LEMN LACUITA CU FILET 1,2M 2,90 1 BUC 7023987 SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN EXPERTTO 5L 37,50 2 BUC 7029322 FINO PUNGI GUNOI LD 240L -8BUC/ROLA 22,40 2 BUC 7052491 SACI MENAJ 35L SUPER REZ.EFEKT 30BUC/ROL 4,37 4 ROL 7056764 DEZINFECT.PE BAZA CLOR STICKY ACTIV 10L 33,60 2 BUC 7044172 COS GUNOI PEDALA DIV MODELE NR 3 22,99 1 BUC
- Număr anunț
- DA26675004
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 492,61 RON
- Valoare atribuită
- 492,61 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.