Atribuită Cumpărare directă

CABLU CSYY-F 12x1,5 1KV 1957 ML 352 8,32 2928,64 556,4416 CABLU CSYY-F 5x1.5 3899 ML 209 5,15 1076,35 204,5065 CABLU CSYY-F 19x1,5 7969 ML 352 12,57 4424,64 840,6816

Număr anunț
DA26700983
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31321210-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.429,63 RON
Valoare atribuită
8.429,63 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.429,63 RON

din 8.429,63 RON estimat