Atribuită Cumpărare directă

DURAZIV KAUCIUC PRIMER RAL9001 25 KG – 2 BUC – 301.75 RON/BUC DURAZIV TDS STANDARD 2MM RAL9001 – 2 BUC – 301.75 RON/BUC DURAZIV KAUCIUC PRIMER RAL7038 25 KG – 1 BUC – 301.75 RON/BUC TOTAL: 3682.85 RON

Număr anunț
DA26677459
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44111400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.682,85 RON
Valoare atribuită
3.682,85 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.682,85 RON

din 3.682,85 RON estimat