Atribuită Cumpărare directă

DOMEST.DEZ.PINE FR.750ML RE 8 1 48,08 DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5 RE 1 1 28,50 INFINITY H.IG.3 STR. 8 RO BU 14 1 81,34 FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST BU 12 4 142,08 PALEX DISPENSER SAPUN 500 BU 35 1 558,60

Număr anunț
DA26714263
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "KADAR MARTON" COMUNA PANET (CUI 29029170)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
858,60 RON
Valoare atribuită
858,60 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

858,60 RON

din 858,60 RON estimat