Atribuită
Cumpărare directă
Filmare la calitate 4K la 100Mbps Stabilizare a imaginii pe 5 axe, Fast Intelligent AF si captura Time-lapse Microfon: Model Supercardioid Frecvente: 40 Hz - 20 kHz Minitrepied:Sarcina maxima: 3 kg Filet: 1/4"-20, 3/8"-16 Kit compus din camera video compacta Sony Handycam FDR-AX53, microfon shotgun Sony ECM-CG60 si Minitrepied Flexibil Joby GorillaPod 3K. Sony Handycam FDR-AX53 este o camera video cu adevarat novatoare, include tehnologia si functii de varf intr-un corp robust si ultracompact. Aceasta camera este capabila sa filmeze la rezolutie 4K, generand imagini de 4 ori mai detaliate decat o filmare Full HD. Sony ECM-CG60 este un microfon shotgun care capteaza sunet de calitate profesionala. Se monteaza pe patina si este compatibil cu o gama larga de camere video si aparate foto DSLR, fiind prevazut cu conector jack 3.5mm placat cu aur. Dispunand de o versatilitate remarcabila pentru sustinerea echipamentului foto., mini-trepiedul flexibil GorillaPod de la Joby are picioare formate din mai multe articulatii ce va permit sa il montati in jurul obiectelor si sa il adaptati pentru a fi utilizat pe orice tip de teren.
- Număr anunț
- DA26678128
- Autoritate contractantă
- COMUNA COTESTI (CONSILIUL LOCAL COTESTI) (CUI 4298032)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 32333200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.864,71 RON
- Valoare atribuită
- 3.864,71 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.