Atribuită Cumpărare directă

Centrul Național de Informare și Promovare Turistică Pucioasa a solicitat achiziția de produse de curațenie, cum ar fi: MrProper, domestos, sapun lichid, detartrant baie, mop, coadă pentru mop si găleată, mătură si făraș, soluție curațat geamuri, detergent vase și burete vase, lavete uscate și umede, hartie igienică, rola hârtie, clor, soluție desfundat țevi.

Număr anunț
DA26695012
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
CARTAXO MAGIC SRL (CUI 15251345)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
417,98 RON
Valoare atribuită
417,98 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

417,98 RON

din 417,98 RON estimat