Atribuită Cumpărare directă

Număr poziţie Produs ID produs Cantitate Pret sistem 10 PROFIL DE COLT 30X30 3M 5014488 21 6,41 20 DISC DIA UPE-T ECO 230 MM 2608602397 1021972 1 161 30 DISC DIA ECO UPE125 2608615059 /602192 1021697 1 61,11 40 ELECTROZI RUTILICI CEMONT 2,5X350 (1KG) 1023044 2 22,87

Număr anunț
DA26699536
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0391 Brasov (CUI 4317533)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
338,20 RON
Valoare atribuită
338,20 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

338,20 RON

din 338,20 RON estimat