Atribuită
Cumpărare directă
Pachet dezinfectant suprafete Aniospray Quick + sapun Anios Savon Doux,1 litru COD : PACH-22 - 10 buc*59= 590 lei Detergent dezinfectant pentru suprafete Klintensiv Davera Institutional, 5 l COD : PUB86 3 buc*98 = 294 lei Domestos 24H Plus 5 L, detergent dezinfectant suprafete, detartrant COD : DOM5L 5 buc*39.01lei = 195.05 lei Dezinfectant Igienol Multi action spray 750 ml, marin COD : 12832 20 buc*13.10 lei=262 lei Pachet dezinfectant maini virucid Aniogel 85 NPC + sapun Anios Savon Doux, 1 litru COD : PACH-ANIOS 4 10 BUC *87 = 870 LEI Dezinfectant tegumente Aniosgel 85 NPC, 5 litri, biocid, virucid COD : DT85 5L 5 BUC* 183.75 lei= 918.75 lei Sapun lichid dezinfectant maini Fabi, 5 litri COD : 1111 5 buc * 48.06 = 240.3 lei Prosoape hartie rola Tork Matic 120059, 280 m, 1 str COD : SCA-120059 6 role*44.68= 268.08 lei
- Număr anunț
- DA26679269
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SIRIU (CUI 28806383)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.638,18 RON
- Valoare atribuită
- 3.638,18 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.