Atribuită Cumpărare directă

Rezolutie: 24,3 megapixeli Inregistrare video: Full HD Senzor:APS-C (23.5 x 15.6mm) "Exmor" APS HD CMOS Sensibilitate: ISO 100-25600 Display: 7.5cm 3" TFT Memorie: SD, SDHC, SDXC, Memory Stick Pro Duo, Memory Stick PRO HG-Duo Sony isi mareste gama de produse si, evident, ne suprinde din nou!Sony Alpha A6000 este un aparat foto cu obiective interschimbabile, robust, elegant si foarte compact, destinat pretentiosilor ce doresc calitatea unui dSLR in corpul unui compact!Senzor Exmor CMOS 24.3MP APS HD si procesor de imagine BIONZ X ce ofera o calitate imbunatatita a imaginii.Autofocalizare foarte rapida Fast Hybrid AF System (0,06 secunde

Număr anunț
DA26693643
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38651000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.015,97 RON
Valoare atribuită
2.015,97 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.015,97 RON

din 2.015,97 RON estimat