Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici Culoarea produsului Grey Tehnologia bateriei Sealed Lead Acid (VRLA) Capacitate baterie 960 Durata bateriei 5 Conformitate RoHS Da Greutate şi dimensiuni Greutate Greutatea produsului fără ambalaj (greutate netă). Dacă este posibil, greutatea netă este data si inclusiv accesorii standard şi anexe.Vă rugăm să reţineţi că uneori producătorul ofera o interpretare prea comerciala a greutatii de produs, fara greutatea accesoriilor și/sau a altor anexe. 34550 Lărgime 197 Lățime 197 Înălţime Înălțimea produsului 597 Adâncime 122 Datele de ambalare Lăţime de ambalaj 409 Înălţime de ambalaj 226 Adâncimea de ambalaj 781 Greutatea pachetului 37270 Conditii de mediu Interval de temperatură de funcţionare (T-T) 0 - 40 Intervalul de temperatură pentru depozitare -15 - 45 Temperatură de depozitare (T-T) -15 - 45 Interval relativ operaţional de umiditate 0 - 95 Gama de stocare umiditate relativă 0 - 95 Umiditate relativă la depozitare (H-H) 0 - 95 Altitudinea de operare 0 - 15000 Altitudinea de ne-operabilitate 0 - 3000

Număr anunț
DA26683573
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
31400000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.024,37 RON
Valoare atribuită
2.024,37 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.024,37 RON

din 2.024,37 RON estimat