Atribuită Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU pentru analiza 1Kg MERCK Assay (argentometric) ≥ 99.5 % Assay (argentometric; calculated on dried substance) 99.0 - 100.5 % Identity passes test Appearance of solution passes test Acidity or alkalinity passes test pH-value (5 %; water) 5.0 - 8.0 Insoluble matter ≤ 0.005 % Bromide (Br) ≤ 0.005 % Chlorate and Nitrate (as NO₃) ≤ 0.003 % Hexacyanoferrate II ≤ 0.0001 %

Număr anunț
DA26685470
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
Cod CPV
24312120-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
780 RON
Valoare atribuită
780 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

780 RON

din 780 RON estimat