Atribuită
Cumpărare directă
1 rezervor aer buc 1 2 cilindru principal ambreiaj buc 2 3 demaror sv buc 3 4 disc ambreiaj fi 310 buc 2 5 filtru combustibil buc 30 6 pompa alimenatre buc 4 7 pompa centarla ambreiaj buc 5 8 pompa servodirectie tab buc 3 9 regulator presiune cu filtru buc 2 10 releu semnalizare directie buc 2 11 set furtune alimenatre sv buc 4 total=4292
- Număr anunț
- DA26700841
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
- Furnizor / câștigător
- DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
- Cod CPV
- 34310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.292 RON
- Valoare atribuită
- 4.292 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.