Atribuită
Cumpărare directă
CORP NEON IP65 2X18W 7252 SPIN 2 buc RACORD FLEXIBIL BAT 1/2X60 WBS82 SERSTILL 1 buc SIFON LAVOAR CU VENTIL PLASTIC A42 ALCA PLAST 2 buc DOP 1/2 ZN 45329040 GEBO 2 buc RACORD RAPID QI 1/2 45212120 INSTAL 2 buc COT PP 40X87.5 AXA 2 buc RAMIFICATIE PP 40X40X87 NCV 1 buc REDUCTIE PP 50x40 TERAPLAST 2 buc COT PP 40X45 AXA 1 buc COT PP 40X67.5 TERAPLAST 1 buc COT PP 40x30 TERAPLAST 2 buc TEAVA PP 40x1.8 L=250Mm+INEL TERAPLAST 5 buc BATERIE SS DUS TEMPOSANIT 1 buc TABLA ALUMINIU 2X1000x2000mm COLOR 1 buc
- Număr anunț
- DA26689268
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 404,33 RON
- Valoare atribuită
- 404,33 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.