Atribuită Cumpărare directă

Servicii bancare de acceptare la plata a cardurilor on line in perioada 01.11 - 31.12 2020 pentru o valoare maxima a tranzactiilor de 280.000 lei

Număr anunț
DA26688362
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Valcea (CUI 9685900)
Furnizor / câștigător
GARANTI BANK SA (CUI 25394008)
Cod CPV
66110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.520 RON
Valoare atribuită
2.520 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520 RON

din 2.520 RON estimat