Atribuită
Cumpărare directă
Capsator capsatoare metalic metalice 45 coli cu capse 24/6 si 26/6 NOKI C14 C 14, Prelungitor prelungitoare SCHUKO 6 prize 5 m metri cu intrerupator si buton reset cablu 3x1,5mm TED, Calculator de birou 16 digiti incarcare solara si baterie ecran , rabatabil similar Canon w1610t B4U, Perforator din metal metalic capacitatea de perforare 40 coli NOKI P840 P-840 P 840
- Număr anunț
- DA26703074
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30197320-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 326,03 RON
- Valoare atribuită
- 326,03 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.