Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de consumabile medicale necesare pentru CIA ODOBESTI, centru subordonat DGASPC VRANCEA. Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate si factura Transportul este inclus in pret

Număr anunț
DA26703915
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33141115-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
466,20 RON
Valoare atribuită
466,20 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

466,20 RON

din 466,20 RON estimat