Atribuită Cumpărare directă

Furnizare amplificator cf descrierii in schimbul amplificatorului achizitionat cf comenzii nr. 349

Număr anunț
DA26696513
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
Furnizor / câștigător
SC AVSOUND COMPANY SRL (CUI 33706852)
Cod CPV
32343000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.007,56 RON
Valoare atribuită
1.007,56 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.007,56 RON

din 1.007,56 RON estimat