Atribuită
Cumpărare directă
Tableta grafica Wacom Intuos Pro Large, North, Model 2017, Bluetooth, USB (Negru), cod produs PTH-860-N - 1 buc Termen de livrare - 10 zile, Termen de garantie - 24 luni Valoare fara TVA - 2047.05 lei Valoare cu TVA - 2435.99 lei Beneficiar UBB Cluj - Facultatea de Fizica - Neda Zoltan Responsabil achizitie - Daniela Iozsa
- Număr anunț
- DA26697215
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.047,05 RON
- Valoare atribuită
- 2.047,05 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.