Atribuită Cumpărare directă

furnizare dezinfectant suprafete BIONET, 1 l; dezinfectant maini Meditol, cu pompita, 1 l; servetele biocide dezinfectante, 72buc/pachet

Număr anunț
DA26699352
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA IASI (CUI 11390065)
Furnizor / câștigător
STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI 11152888)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
781,46 RON
Valoare atribuită
781,46 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

781,46 RON

din 781,46 RON estimat