Atribuită Cumpărare directă

Vata ortopedica pentru captusire, moale si blanda cu pielea. Foarte usor de aplicat, poate fi rupta cu mana, extensibilitate transversala si longitudinala. Indicata ca material de captuseala sub ghips sau mulaj sintetic, suport sau bandaje de compresie, potrivit pentru captusirea atelelor sau bandajelor tubulare; in special recomandata pentru pacientii cu piele sensibila. Dimensiuni: 15 cm x 3 m. Mod de ambalare: cutie x 20 bucati;Vata ortopedica pentru captusire, moale si blanda cu pielea. Foarte usor de aplicat, poate fi rupta cu mana, extensibilitate transversala si longitudinala. Indicata ca material de captuseala sub ghips sau mulaj sintetic, suport sau bandaje de compresie, potrivit pentru captusirea atelelor sau bandajelor tubulare; in special recomandata pentru pacientii cu piele sensibila. Dimensiune 10 cm x 3 m. Mod de ambalare: cutie x 30 role;Vata ortopedica pentru captusire, moale si blanda cu pielea. Foarte usor de aplicat, poate fi rupta cu mana, extensibilitate transversala si longitudinala. Indicata ca material de captuseala sub ghips sau mulaj sintetic, suport sau bandaje de compresie, potrivit pentru captusirea atelelor sau bandajelor tubulare; in special recomandata pentru pacientii cu piele sensibila. Dimensiune: 6 cm x 3 m. Mod de ambalare: cutie x 50 bucati

Număr anunț
DA26686496
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33141700-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.988 RON
Valoare atribuită
1.988 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.988 RON

din 1.988 RON estimat