Atribuită
Cumpărare directă
1 Nr. Crt. Cod produs Denumirea produsului si caracteristici UM Cantitate Pret unitar fara TVA Valoare fara TVA 1 1 AMESTEC LEGUME CIORBA KG 5.000 6.2000 31.00 2 11 CARTOFI KG 75.000 1.8000 135.00 3 14 CEAPA KG 30.000 2.4500 73.50 4 16 CREMVUSTI KG 25.000 9.5000 237.50 5 222223791 FASOLE CONGELATA KG 20.000 6.3000 126.00 6 22222821 IAURT 150GR BUC 60.000 0.8200 49.20 7 26 LAPTE L 72.000 3.4000 244.80 8 31 MERE KG 15.000 6.5000 97.50 9 32 MORCOVI KG 30.000 2.3000 69.00 10 37 OUA BUC 420.000 0.5500 231.00 11 39 PARIZER KG 25.000 8.9000 222.50 12 44 PIEPT PUI KG 5.000 14.0000 70.00 13 47 PULPE PUI KG 80.000 7.8000 624.00 14 49 SMANTANA KG 7.000 6.5000 45.50 15 22222871 UNT BUC 5.000 5.8000 29.00 16 2 AMESTEC LEGUME MEXICAN KG 5.000 6.4000 32.00 741-02-01 REV.1 Pagina 1 Call center 0212430577 -GC 19.2; Raport: 8102-1-comanda ineu4 (copie); gc Nr. Crt. Cod produs Denumirea produsului si caracteristici UM Cantitate Pret unitar fara TVA Valoare fara TVA 17 30 MAZARE CONGELATA KG 5.000 5.9000 29.50 18 10 CARNE TOCATA KG 5.000 17.2000 86.00 19 24 GORDON BLEU KG 5.000 12.
- Număr anunț
- DA26677496
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- EUROGRUP BOGDAN SRL (CUI 24660152)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.478,98 RON
- Valoare atribuită
- 3.478,98 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.