Atribuită
Cumpărare directă
Masa de laborator cu protecție la descărcări electrostatice (ESD) cu dimensiunile 1830 x 750 mm alcatuita din : • cadru metalic, reglare pe înălțime (670 – 1120 mm) tip classic – 1 buc. • Blat ESD 1830 x 750 mm – 1buc • Stalpi perforati 2x900x1555mm – 1 buc. • Raft metalic 900x300mm – 2 buc. • Raft metalic 900x400mm – 2 buc. • Sina de suspensie 900mm – 1buc. • Cutii ESD 1L – 6 buc. • Cutii ESD 3L – 2 buc. • Panel perforat 900x300mm – 2 buc. • Sina de alimentare ( 9 prize ) – 1 buc. • Suport pentru scule 900mm – 1 buc.
- Număr anunț
- DA26720036
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- BRATECH SRL (CUI 37359969)
- Cod CPV
- 39100000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.550 RON
- Valoare atribuită
- 5.550 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.