Atribuită
Cumpărare directă
5949004616952 BALAMA SUDABILA CU UMAR 100*14MM BUC 4.00*5.88 4003984600101 INCUIETOARE USA 100*50MM 102105 100Z BUC 1.00*9.66 6421948770529 LACAT FINISAT GRI METAL 38MM BUC 1.00*6.72 4048500693854 VOPSEA SPRAY CAR'S NEGRU LUCIOS 600 ML BUC 1.00*23.95 MATCTII351 CORNIER LAMINAT 30*30 ML 6.00*6.30
- Număr anunț
- DA26706792
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44520000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101,68 RON
- Valoare atribuită
- 101,68 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.