Atribuită Cumpărare directă

Filtru antibacterian si antiviral spirometru IMPORT ITALIA Koko Legend, Cosmed, Customed, BTL, MIR, Vitalograph, Sensormedics, Micromedical, Medgraphic, Jaeger, Thor, Spirolyser

Număr anunț
DA26707237
Autoritate contractantă
Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
42514310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234,50 RON
Valoare atribuită
234,50 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,50 RON

din 234,50 RON estimat