Atribuită Cumpărare directă

Canulă nazală flux înalt, permite ca fluxuri și concentrații mari de oxigen să fie livrate în condiții optime. Conector pivotant cu prindere Aderența adițională permite ușurarea deconectării de la circuit. Conectorul pivotant integrat cu prindere permite o deconectare ușoară și ajută la prevenirea împiedicării. Permite debite de până la 60 L / min Interfață pentru traheostomie Conector universal Compatibil circuitelor încălzite prin fir NECESAR ATI

Număr anunț
DA26695459
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33157200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat