Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanță în achiziții publice pentru aplicarea unei proceduri simplificate, in vederea atibuirii contractului de executie a lucrărilor pentru construirea unei CREȘE in orașul Avrig. Serviciile constau, în principal, în următoarele activități: ETAPA 1: - Consiliere privind întocmirea și publicarea răspunsului consolidat la solicitările de clarificări privind documentația de atribuire publicată în SEAP; - Asistență în domeniul achizițiilor publice pe toată perioada derulării procedurii de atribuire, până la semnarea contractului, - Asigurarea unui expert cooptat în domeniul achiziţiilor publice, care va întocmi rapoarte de specialitate în conf. cu art. 128 din HGR nr. 395/2016. ETAPA 2: - Consultanta pe perioada de derulare a contractului de lucrări, pentru probleme de domeniul achizitii publice în legătură cu aplicabilitatea dispozițiilor art. 221 din legea nr. 98/2016 privind modificarea contractului de achiziție publică atribuit în baza procedurii ce face obiectul prezentului contract. Durata contractului: aprox. 27 luni, respectiv până la stingerea tuturor obligaţiilor scadente.
- Număr anunț
- DA26713699
- Autoritate contractantă
- Orasul Avrig (CUI 4241087)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI 27769473)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.500 RON
- Valoare atribuită
- 9.500 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.