Atribuită
Cumpărare directă
Diverse echipamente de lucru. Mărimile de care avem nevoie sunt următoarele: - bocanci: 1 pereche mărimea 40; 1 pereche mărimea 41; 1 pereche mărimea 42; 3 perechi mărimea 43; 2 perechi mărimea 44; - salopete: 7 bucăți mărimea XL și 1 bucată mărimea XXL;
- Număr anunț
- DA26717329
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- VADATI SRL (CUI 19134950)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.235,04 RON
- Valoare atribuită
- 3.235,04 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.