Atribuită
Cumpărare directă
Aparat drenaj limfatic BTL - 6000 Lymphastim 12 Topline 26 de protocoale terapeutice prestabilite şi programe secvenţiale Ecran tactil color 5,7 Presiune reglabilă individual pentru fiecare cameră în parte Activitatea camerei în lucru este afişată pe ecran Opţiunea de dezactivare a uneia sau mai multor camere Setări avansate ale gradientului de presiune Setari presiune: 20-160 mmHg. Setari progresive 0-100% (setare continua) Manson membre inferioare tip pantalon 24 compartimente Manson membre superioare 8 compartimente (stang sau drept) Suport mobil anuntul de publicitate ADV ADV1175892 / 14.10.2020, avand ca obiect cumpararea directa Aparat Drenaj Limfatic organizata de Spitalul Clinic de Recuperare Medicina Fizica si Balneologie Fforie Nord, la data 16.10.2020.
- Număr anunț
- DA26711780
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 33190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.000 RON
- Valoare atribuită
- 51.000 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.