Atribuită
Cumpărare directă
Dorim achizitia pachetului de birotica-papetarie , conform ofertei dvs, nr. 2234/29.10.2020, inregistrata la Primaria orasului Livada cu nr. 7844/30.10.2020, 1 Caiet A4 60 file 10 BUC 2 Patron stilou 5/cutie Parker 5 Cutie 3 Capse #24/6 1000/cutie Forster 10 Cutie 4 Ascutitoare metal simpla 10 BUC 5 Dosar plastic sina strong cu gauri 300 BUC 6 Folie protectie documente A4 Standard 100/set 5 7 Hartie copiator A4 80g 500/top Navigator 200 Top 8 Pix Schneider K20 Fresh albastru transp. 25 BUC 9 Pix Schneider K20 Frosty 25 BUC 10 Registru A4 100 file dictando 10 BUC
- Număr anunț
- DA26703525
- Autoritate contractantă
- Oras Livada (CUI 3896852)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.233,55 RON
- Valoare atribuită
- 3.233,55 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.