Atribuită Cumpărare directă

ULEI MOTOR MB 10W40 LE, LICHID FRANA DOT4 PLUS, SET DE FILTRE (F AER+F ULEI+F COMB), SAIBA 14X20-CUPRU, REVIZIE TEHNICA, INLOCUIT LICHID FRANA, TEST FRANA

Număr anunț
DA26694814
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.453,74 RON
Valoare atribuită
1.453,74 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.453,74 RON

din 1.453,74 RON estimat