Atribuită
Cumpărare directă
DOMESTOS 2X6.22 GALEATA 2X12.10 FARAS 2X6.64 HARTIE IGIENICA 1X6.64 LAVETA 1X2.1 H IGIENICA 4X1.26 IGIENOL 2X12.10 CLORAMINA 2X100.84 SAPUN LICHID 2X3.28 SAPUN LICHID 5L 1X8.66 SACI MENAJ 1X4.96 SACI MENAJ 3X2.77 PROSOP 2X8.24 PRONTO 1X11.85 PRONTO SPRAY 1X12.18 PERIE WC 1X12.44 MANUSI LATEX 3X71.43 SPIRT 2X6.72
- Număr anunț
- DA26729118
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 (CUI 13562485)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL (CUI 29555719)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 598,74 RON
- Valoare atribuită
- 598,74 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.