Atribuită
Cumpărare directă
USA EXT ALBA TIP1 ST1/3 87X197 PR.PVC DR BUC 2,00; USA EXT ALBA TIP1 ST1/3 87X197 PR.PVC ST BUC 2,00; USA EXT/BAIE ALBA ST1/3 77X202 PR.AL DR BUC 6,00; USA EXT/BAIE ALBA ST1/3 77X202 PR.AL ST BUC 6,00; GR.PORT.89191GRANITE LIG.BEIGE 33,3X33,3 CUT 30,00; FAIANTA 5646/5934SAVIA LIGHT BEIGE 20X30 CUT 10,00; DECOR MOZAIC 2031-0720 MARMO BEJ 20X30 CUT 5,00; PLACA RIG. NORM. RB 12,5 (1,2X2M) BUC 25,00; GLET CERESIT CT 127 20KG BUC 3,00; GLET CERESIT CT 126 20KG BUC 6,00; BANDA IMBINARE AUTOADEZIVA 90M RIG BUC 2,00; SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X35MM(250 BUC) CUT 4,00; CN68 25 KG SAPA AUTONIVELANTA CERESIT BUC 100,00; CHIT CERESIT CE33 BAHAMA BEJ 43 5KG BUC 3,00; GRESIE 7048 ACERO (DIGITAL) 33,9X47,3 CUT 26,00; FAIANTA STONES MARO 25,2X40,2 CUT 4,00; CHIT CERESIT CE33 KARAMEL46 5KG BUC 6,00; DISTANTIERE 1MM(100BUC) BUC 8,00; DANKE D.INT ALB PERETII RESPIRA 15L+A4L BUC 5,00; PROFIL PVC MUCHIE DREAPTA 250 CM BUC 20,00; PROFIL DE COLT 2,5M BUC 40,00; GRESIE 7679 HIKORY 33,9X47,3 CUT 35,00.
- Număr anunț
- DA26698423
- Autoritate contractantă
- CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.881,67 RON
- Valoare atribuită
- 17.881,67 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.