Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant dezinfectanti de pentru suprafete K-sept 5L 5 L 5 litri cu aviz avizat Cantucuzino NUMAR DE REFERINTA: DIR-2660 PRET DE CATALOG: 89,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bidon COD SI DENUMIRE CPV: 24455000-8 Dezinfectanti (Rev.2) DESCRIERE: K-SEPT Solutie Dezinfectant de suprafete alcool 75%, 5L PRODUS AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO DEZINFECTANT dezinfectanti de SUPRAFETE GERPOSTAR ASEVI 750ML 750 ml avizat aviz virucid bactericid NUMAR DE REFERINTA: 00143306 PRET DE CATALOG: 12,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 24455000-8 Dezinfectanti (Rev.2) DESCRIERE: DEZINFECTANT MULTISUPRAFETE GERPOSTAR PLUS ASEVI 750ML Pulverizator Asevi detergent dezinfectan Dezinfectant dezinfectanti de pentru suprafete pardoseli Bardival 5litri 5L 5 L aviz biocid avizat NUMAR DE REFERINTA: 00016484 PRET DE CATALOG: 53,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bidon COD SI DENUMIRE CPV: 24455000-8 Dezinfectanti (Rev.2) DESCRIERE: Aplicatii: Dezinfectant bactericid si fungucid pentru uz ambiental si domestic, precum si dezinfect Dezinfectant dezinfectanti de pentru suprafete 0.75L Pulverizator aviz avizat Cantacuzino virucid NUMAR DE REFERINTA: 00142482 PRET DE CATALOG: 25,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 24455000-8 Dezinfectanti (Rev.2) DESCRIERE: Dezinfectant dezinfectanti de pentru suprafete K-SEPT 0.75L Pulverizator aviz avizat Cantacuzino vir Tablete clorigene tableta clorigena 300buc/cut
- Număr anunț
- DA26718663
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.020 RON
- Valoare atribuită
- 2.020 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.