Atribuită Cumpărare directă

sampon Schauma 250ml

Număr anunț
DA26729777
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
Furnizor / câștigător
DUAL TOP SRL (CUI 12960881)
Cod CPV
33711610-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.277,19 RON
Valoare atribuită
5.277,19 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.277,19 RON

din 5.277,19 RON estimat