Atribuită Cumpărare directă

153-30 BROASCA-1 BC x 16.43 RON BUTUC 68 JAZZ-1 BC x 22.80 RON BUTUC 68 JAZZ-1 BC x 22.80 RON COT PPR 32-1 BC x 2.01 RON CONEXPAND M8X160-50 BC x 0.44 RON GRUND METAL DK 0.7L-1 BC x 18.50 RON CONECTOR 16X1/2 FE-1 BC x 5.48 RON TEU 16X16X16-1 BC x 11.09 RON SET FIXARE LAVOAR 10X120-1 BC x 1.60 RON SIFON FLEXIBIL 32-1 BC x 3.99 RON TEAVA 32/0.25M-2 BC x 1.31 RON COT 32/67-1 BC x 0.61 RON REDUCTIE 1/2-3/8 BZ-1 BC x 1.09 RON ROBINET TRECERE 1/2 FLUTURE-1 BC x 10.30 RON NIPLU 1/2 BZ-1 BC x 1.94 RON BUTUC 68 JAZZ-2 BC x 22.80 RON ROBINET TRECERE 1/2 FLUTURE-1 BC x 10.30 RON AMORTIZOR 220-1 BC x 103.96 RON BALAMA TERMOPAN ALBA-2 SET x 26.00 RON SIFON FLEXIBIL 32-1 BC x 3.99 RON FOARFEC TABLA-1 BC x 110.00 RON DIBLU AUTOFORANT-195 BC x 0.075 RON 600 BROASCA-1 BC x 23.97 RON 604 BROASCA-1 BC x 23.34 RON 671 MANER-1 BC x 18.99 RON 600 BROASCA-1 BC x 23.97 RON 670 MANER-1BCx18.99 RON A01F30X40 BUTUC-1 BC x 28.27 RON BUTUC 68 JAZZ-2 BC x 22.80 RON 153-30BROASCA-1 BCx16.43 RON BUTUC 68 JAZZ-4 BC x 22.80 RON BALAMA USA TERMOPAN-1 SET x 14.30 RON MANER+ROZETA VEX-1 BC x 27.20 RON ROBINET DS 1/2 SCHELL-1 BC x 28.58 RON TEU 16X16-1 BC x 11.09 RON COT 16X1/2 FI-1 BC x 5.10 RON CAPAC WC ALB-1 BC x 34.39 RON SUPORT ETAJERA STICLA-1 BC x 15.30 RON PORTPROSOP-2 BC x 35.50 RON

Număr anunț
DA26720013
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
URVAS COM SRL (CUI 12162910)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
981,46 RON
Valoare atribuită
981,46 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

981,46 RON

din 981,46 RON estimat